_

مهاجرت کاری

_

شرایط اقتصادی باعث میشود تا بسیاری از افراد برای پیشرفت اقتصادی و افزایش کیفیت زندگی خود، به کار در کشورهای روی بیاورند

_

مهاجرت سرمایه گذاری

_

به این صورت است که فرد را پس از مدتی سرمایه گذاری در کشور مورد نظر به اقامت دائمی یا حق شهروندی آن کشور می رساند

_

مهاجرت استارت آپ

_

در صورتی که یک کارآفرین قصد ایجاد یک شرکت نوپا در کشوری را داشته باشد، امکان اخذ ویزای استارت آپ وجود دارد

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

مشاوره رایگان

با ارائه مشاوره رایگان، به شما کمک خواهیم کرد که تمامی مراحل زندگی در کشور مورد نظرتان را با اطمینان و با چشمانی باز طی نمایید
۲

امضای قرارداد

بعد از دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات شما و سنجش شرایط در صورت تمایل به ادامه همکاری با ما باید برای عقد قرارداد کتبی اقدام نمایید
۳

بررسی پرونده

مدت زمان برای بررسی پرونده‌ها متفاوت است و ممکن است برخی از پرونده ها که شرایط بهتری دارند خیلی سریع‌تر مراحل طی شود
۴

اخذ ویزا

بعد از به خوبی گذراندن مراحل قبل، افسر اداره مهاجرت ویزای شما را صادر می کند. اعتبار ویزای صادر شده بستگی به نظر افسر مهاجرت دارد

درخواست یک تماس رایگان

_
افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است

درخواست ارزیابی پرونده رایگان

با پر کردن فرم اطلاعات فردی می توانید درخواست ارزیابی پرونده خود را به صورت رایگان انجام دهید

چه کارهایی در توان ما است؟

خدمات ما

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

مشاوره مهاجرت مهم ترین پیش نیاز مهاجرت است. مهاجرت موضوع مهمی است که هیچ گاه نباید بدون اطلاعات و دانش کافی وارد پروسه آن شد. مسائل مهاجرتی آنقدر گسترده است که ممکن است خیلی موضوعات از دید شما پنهان بماند. داشتن یک مشاوره مهاجرتی خوب می تواند تا حد زیادی مانع به وجود آمدن بسیاری از این مسائل شود. البته این موضوع هم نباید نادیده گرفته شود که حتما باید از افراد و شرکت های معتبر مشاوره بگیرید.

موضوع مهاجرت دو جنبه مثبت و منفی خواهد داشت که در صورت داشتن مشاوره خوب، درست و دقیق می تواند باعث اتفاقات مثبت در آینده شود.

اخذ اقامت

اخذ اقامت

برای مهاجرت و اخذ اقامت در کشورهای مختلف روش های متفاوتی وجود دارد که می توان از طریق آن ها برای مهاجرت و اخذ اقامت اقدام کرد. از جمله مهم ترین این روش ها می توان مهاجرت از طریق کار، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت از طریق تولد فرزند و مهاجرت از طریق پناهندگی را نام برد.

برای مهاجرت و اخذ اقامت هر کشوری باید معیارهایی چون شاخص سطح زندگی، فرصت های شغلی، شرایط اقتصادی، نرخ بیکاری، زبان مشترک، اقامت دائم، تابعیت و… بین کشورهای مختلف ارزیابی و بررسی شود.

جاب آفر

جاب آفر

یکی از مهم ترین شیوه های مهاجرتی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، مهاجرت برای اشتغال و کار کردن در ناحیه دیگری از کره زمین می باشد. در این شرایط، افراد به دنبال پیشنهادهای کاری ارائه شده از سوی برخی از ارگان ها، کمپانی ها و یا کارفرماهای خارجی می باشند و زمانی که پیشنهادی از سوی ایشان ارائه می شود، آن را با شرایط، رزومه و سابقه خود مورد مقایسه قرار می دهند.

در صورتی که افراد دارای شرایط مساعدی برای این مهاجرت کاری باشند، اقدام های خود را در این زمینه آغاز می نمایند.

ویزای استارت آپ

ویزای استارت آپ

بستر استارت آپ کشورهای مختلف علاوه بر قوی بودن به تازگی بسیار رو به رشد است. طی دهه های گذشته، این کشورها با پشتوانه مالی دولت، مشوق های مالیاتی و حتی ویزاهای ویژه استارت آپ، به طور جدی فرهنگ نوپای استارت آپ را پرورش داده اند.

تلاش های کشورها در زمینه استارت آپ با شهرهای پر رونق و دانشگاه های عالی حتما نتیجه می دهد. این برنامه در جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا و همچنین روشی برای اخذ اقامت دائم برای متقاضیان و خانواده آن ها ارائه می شود.

مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری

یکی از انواع ویزا، ویزای سرمایه گذاری است. افرادی که به قصد سرمایه گذاری می خواهند مهاجرت کنند می توانند از این ویزا استفاده کنند. ویزایی که مزایای زیادی به همراه دارد اما هزینه بیشتری نسبت به سایر ویزاها به دنبال دارد. شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در هر کشور متفاوت است.

Golden visa نام دیگر ویزای سرمایه گذاری است که در دهه های اخیر به لیست ویزاهای ارائه شده توسط برخی از کشورها به خصوص کشورهای بزرگ قرار گرفته است.

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری

مهاجرت از طرق مختلف مانند مهاجرت تحصیلی یا سرمایه گذاری هزینه بیشتری نسبت به مهاجرت کاری دارد. در نتیجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دنبال اخذ ویزای کاری (Work Permit) هستند. اما باید به این نکته توجه داشت که برای مهاجرت کاری به سایر کشورها به خصوص کانادا و استرالیا دارا بودن مدرک زبان معتبر با نمرات بالا به ویژه مهارت شنیداری بسیار حائز اهمیت است.
مهم ترین ویژگی ویزای کار آن است فرد با اخذ ویزای کاری می تواند به طور موقت در کشور مورد نظر خود اقامت داشته باشد. اگر فرد واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی باشد می تواند پس از گذشت مدت معینی درخواست اقامت دائم یا حق شهروندی بدهد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)