ارزیابی مهاجرت تحصیلی

قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی دارید؟ یا اینکه ویزای تحصیلی رو برای مهاجرت در نظر گرفته اید؟ با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی پرونده خودتون رو به صورت رایگان ارزیابی کنید!

پس از تکمیل فرم ارزیابی همکاران ما جهت راهنمایی و ارایه مشاوره اولیه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. ما در ارزیابی پرونده شما متعهد می‌شویم از اطلاعات شما به بهترین شکل ممکن محافظت کنیم. تحت هیچ شرایطی آن را جایی منتشر نمی‌کنیم. اطلاعات شما فقط و فقط در اختیار مشاورین مورد اعتماد ما قرار می‌گیرد و هیچ استفاده دیگری از آن نمی‌شود.

وارد کردن اطلاعات نادرست در فرم ارزیابی برای بررسی و تحلیل اطلاعات شما توسط کارشناسان ما در مهاجر ۲۴ اختلال ایجاد می کند و مشاوران ما نمی توانند بهترین و دقیق ترین راه را برای مهاجرت به شما پیشنهاد دهند. لذا اطلاعات را به درستی وارد کنید تا بتوانیم با آنالیز دقیق و هدفمند، مشاوره‌ای فوق العاده به شما ارائه کنیم.

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به تعداد زیاد درخواست ارزیابی پرونده٬ ممکن است ارزیابی پرونده شما کمی به طول بیانجامد٬ لذا در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره سریع و یا تماس مستقیم با آقای بابری یا سرکار خانم طاهری رو دارید از طریق مراجعه به فرم رزرو تماس و مشاوره مهاجرت وقت مورد نظر رو انتخاب و رزرو فرمایید. در این فرم وقت های آزاد این عزیزان به شما نمایش داده می شود و می توانید بر اساس نظر خودتون وقت تماس رو انتخاب کنید. طی تماس پرونده شما ارزیابی می گردد، در صورت نیاز مشاوره به شما ارائه خواهد شد و به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

_

سوالات متداول

_
با دقت پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت چه اهمیتی دارد ؟

با دقت پر کردن فرم ارزیابی باعث می شود تا ما شناخت بهتر و دقیق تری نسبت به شما پیدا کنیم و به همین منظور راهنمایی و مشاوره بهتر و هدفمندتری به شما ارائه دهیم

جلسه مشاوره به چه صورت انجام می شود ؟

جلسه مشاوره به صورت تماس تلفنی در واتس اپ و یا در صورت نیاز به صورت تصویری انجام می شود

مدت زمان مشاوره چقدر است ؟

بسته به شرایط شخص متقاضی مدت زمان مشاوره در حدود نیم ساعت الی یک ساعت می باشد

مشاوره توسط چه کسی انجام می شود ؟

در صورتی که وقت مشاوره رزرو کرده باشید مشاوره شما مستقیما با جناب آقای بابری یا سرکار خانم طاهری مشاور مهاجرت تحصیلی صورت می گیرد

پس از پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت از چه طریقی با متقاضی ارتباط گرفته می شود؟

بعد از اینکه فرم ارزیابی را به دقت پر کردید، ما در اسرع وقت با شماره تماسی که شما در فرم وارد کرده اید و در صورتی که خارج از ایران هستید از طریق ایمیل یا شماره موبایل شما داخل واتس اپ با شما ارتباط میگیریم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)