قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی دارید؟ یا اینکه ویزای تحصیلی رو برای مهاجرت در نظر گرفته اید؟ با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی پرونده خودتون رو به صورت رایگان ارزیابی کنید!

پس از تکمیل فرم ارزیابی همکاران ما جهت راهنمایی و ارایه مشاوره اولیه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و در صورتی که تمایل به دیافت مشاوره سریع و تماس مستقیم با آقای بابری یا خانم طاهری رو دارید می تونید از طریق مراجعه به فرم رزرو مشاوره مهاجرت وقت مورد نظر رو انتخاب و رزرو فرمایید.

ما در ارزیابی پرونده شما متعهد می‌شویم از اطلاعات شما به بهترین شکل ممکن محافظت کنیم. تحت هیچ شرایطی آن را جایی منتشر نمی‌کنیم. اطلاعات شما فقط و فقط در اختیار مشاورین مورد اعتماد ما قرار می‌گیرد و هیچ استفاده دیگری از آن نمی‌شود. توجه کنید! اطلاعات را به درستی وارد کنید تا بتوانیم با آنالیز دقیق و هدفمند، مشاوره‌ای فوق العاده به شما ارائه کنیم.

توجه

توجه کنید که وارد کردن اطلاعات نادرست در فرم ارزیابی برای بررسی و تحلیل اطلاعات شما توسط کارشناسان ما در مهاجر ۲۴ اختلال ایجاد می کند و مشاوران ما نمی توانند بهترین و دقیق ترین راه را برای مهاجرت به شما پیشنهاد دهند.

_

سوالات متداول

_
با دقت پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت چه اهمیتی دارد ؟

با دقت پر کردن فرم ارزیابی باعث می شود تا ما شناخت بهتر و دقیق تری نسبت به شما پیدا کنیم و به همین منظور راهنمایی و مشاوره بهتر و هدفمندتری به شما ارائه دهیم

جلسه مشاوره به چه صورت انجام می شود ؟

جلسه مشاوره به صورت تماس تلفنی در واتس اپ و یا در صورت نیاز به صورت تصویری انجام می شود

مدت زمان مشاوره چقدر است ؟

بسته به شرایط شخص متقاضی مدت زمان مشاوره در حدود نیم ساعت الی یک ساعت می باشد

مشاوره توسط چه کسی انجام می شود ؟

در صورتی که وقت مشاوره رزرو کرده باشید مشاوره شما مستقیما با جناب آقای بابری یا سرکار خانم طاهری مشاور مهاجرت تحصیلی صورت می گیرد

پس از پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت از چه طریقی با متقاضی ارتباط گرفته می شود؟

بعد از اینکه فرم ارزیابی را به دقت پر کردید، ما در اسرع وقت با شماره تماسی که شما در فرم وارد کرده اید و در صورتی که خارج از ایران هستید از طریق ایمیل یا شماره موبایل شما داخل واتس اپ با شما ارتباط میگیریم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)