بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

بریتانیا سرزمین تضادهاست. از ارتفاعات ناهموار اسکاتلند گرفته تا خلیج‌های فیروزه‌ای وسیع کورنوال، در این کشور چیزی برای هر سلیقه‌ای وجود دارد. برای بسیاری، مهاجرت به انگلیس به معنای اقامت در لندن، با شلوغی شهرهای بزرگ و محله‌های مسحور کننده آن است. با این‌ حال، برخی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت، در خارج از پایتخت قرار دارند.

زندگی در خارج از لندن دنیای جدیدی را برای مهاجران مستقر در انگلیس باز می‌کند. نه ‌تنها هزینه زندگی در این کشور در خارج از پایتخت به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر است، بلکه شما به تمام حومه‌های مجلل انگلیس نیز بسیار نزدیک خواهید بود.

همچنین می‌توانید برخی از شهرهای جذاب انگلیس را که هر کدام انرژی و خصوصیت منحصربه‌فرد خود را دارند، تجربه کنید. برای الهام بخشیدن به شما، در این جا فهرستی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت آورده شده است.

آشنایی با بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

لندن

لندن یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

لندن به ‌عنوان پایتخت انگلستان، بزرگ‌ترین شهر انگلستان است و به یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کل اروپا و تبدیل شده است. این شهر پرجنب‌وجوش و چند فرهنگی یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت است، زیرا جوامع بزرگی از ماجراجویان را در خود جای‌ داده است. شهر لندن با پوشش چنین منطقه عظیمی، فرهنگ انگلیس را در خود جای ‌داده و شهری با هزاران تجربه است.

این شهر بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد و دارای تاریخ غنی است. لندن علاوه بر دیدنی‌های مهمی مانند کاخ باکینگهام، کلیسای وست مینستر، پل برج و بیگ بن، دارای تعداد زیادی موزه، گالری‌های هنری و مکان‌های تاریخی است. این شهر همچنین تعدادی باغ زیبا، پارک و جنگل‌های شهری را برای یک سبک زندگی فعال در فضای باز به نمایش می‌گذارد.

چه به دنبال کار باشید، چه به دنبال تشکیل خانواده، لندن ممکن است شهر مناسبی برای شما باشد. لندن همچنین دارای محله‌های فرعی بسیار زیبایی است که هر کدام سبک و شخصیت متمایز خود را ارائه می‌دهند.

بیرمنگام

بیرمنگام یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

شهر بیرمنگام دومین شهر بزرگ بریتانیا و یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت است. بیرمنگام که در میراث صنعتی شهر جاسازی شده است، ترکیبی شلوغ و چند فرهنگی از موزه‌ها، فروشگاه‌ها و غذاخوری‌های کنار کانال است. این شهر کیلومترها کانال‌های بیشتری نسبت به ونیز دارد. وسعت بیرمنگام به این معنی است که مکان‌های مقرون‌به‌صرفه زیادی برای اقامت مهاجران وجود دارد.

گلاسکو

گلاسکو یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

بزرگ‌ترین شهر اسکاتلند و یکی دیگر از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت است. گلاسکو که زمانی قطب صنعتی نادیده گرفته شده بود، اکنون یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی بریتانیا است جمعیت بزرگ دانشجویی شهر و مردم محلی صمیمی، گلاسکو را با صرف غذا، خرید و مهمانی عالی به مکانی عالی برای زندگی تبدیل کرده است. محله وست‌اند گلاسکو بین دانشجویان و متخصصان جوان محبوب است، در حالی ‌که در مرکز آن ترکیبی از خانه‌های مدرن و سنتی را خواهید دید.

آکسفورد و کاتسوولدز

برای قرن‌ها، مناره‌های رویایی آکسفورد برخی از بزرگ‌ترین ذهن‌های جهان را مسحور خود کرده‌اند و به لطف دانشگاه معروفش، آکسفورد یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در بریتانیا و یکی دیگر از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت باقی‌مانده است.

اگر از آکسفورد به سمت غرب بروید به ‌زودی خود را در Cotswolds جذاب خواهید دید، منطقه‌ای از تپه‌های نورد زیبا که بیش از ۲۰۰۰ کیلومترمربع وسعت دارد. روستاهای بی‌نظیر چشم‌انداز را پراکنده کرده‌اند که هر کدام از سنگ‌های عسلی رنگ محلی ساخته شده‌اند. اگر به دنبال تکه‌ای از انگلیس روستایی خانواده پسند هستید که در دسترس آسان آکسفورد و جاذبه های گردشگری انگلیس زندگی می‌کنند، Cotswolds مکانی عالی برای اقامت است.

کمبریج یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

کمبریج یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

شهر دیگری که در سراسر جهان به‌ عنوان خانه یکی از معتبرترین دانشگاه‌ها شناخته می‌شود و در فهرست بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت قرار دارد، کمبریج برای مدت طولانی درصدر لیست بهترین مکان‌های زندگی در بریتانیا قرار دارد.

شهر کمبریج که در امتداد رودخانه کم قرار دارد، یکی از سرسبزترین شهرهای بریتانیا است. این سرسبزی بی‌نظیر چیزی است که این شهر انگلیسی را در میان بسیاری از کسانی که تصمیم به اقامت در این جا می‌گیرند را بسیار محبوب می‌کند. مانند آکسفورد، کمبریج موفقیت‌های زیادی را از دانشگاه در کلاس جهانی خود به دست آورده است، از جمله اشتغال بالا و زندگی شبانه پررونق.

برایتون

برایتون یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

این شهر تفریحی جوشان که در امتداد سواحل جنوبی انگلستان قرار دارد، یکی دیگر از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت است. برایتون مملو از چیزهایی است که باید ببینید و انجام دهید، از خیابان‌های متمایل نورث لین گرفته تا خانه‌های سلطنتی زیبا که در کنار آب قرار دارند.

نزدیکی برایتون به پایتخت اغلب باعث می‌شود که به برایتون لقب «لندن در کنار دریا» داده شود. با این ‌حال، به ‌تنهایی این شهر چیزهای زیادی برای ارائه به مهاجران دارد. هر یک از محله‌های شهر، از کمپ‌ تاون لیبرال گرفته تا منطقه دنج در دامنه تپه هانوفر، احساسی به طور شگفت‌آوری متمایز دارند. خانه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر را می‌توان در غرب پیدا کرد و با قطارها و اتوبوس‌های محلی به ‌آسانی به آن‌ها دسترسی داشت.

کاردیف

کاردیف یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

پایتخت ولز کاردیف یا Caerdydd به زبان محلی ولزی شهر دیگری است که در حال تولد دوباره در انگلیس است. تلاش‌های اخیر بازسازی به جذاب‌تر شدن شهر برای مهاجرانی که وارد بریتانیا می‌شوند کمک کرده است و این شهر را در فهرست بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت قرار داده است.

کاردیف با وجود این که پایتخت ولز است، یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین مکان‌ها برای زندگی در این لیست است. طبیعت جمع‌وجور شهر به این معنی است که همه‌ جا به ‌راحتی قابل ‌دسترسی است و گزینه‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادینبورگ یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

ادینبورگ یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

پایتخت جهانی اسکاتلند که بر فراز یک آتشفشان باستانی پوشیده شده است، یکی از زیباترین شهرهای بریتانیا است. این مرکز در اطراف قلعه ادینبورگ قرار دارد که بر فراز صخره‌ای در قلب شهر قرار دارد. این قلعه توسط شهر قدیمی جوی و شهر جدید گرجستانی زیبا احاطه شده است. ادینبورگ خانه دو فستیوال مشهور جهانی است، جشنواره بین‌المللی و جشنواره فرینج که آن را به پایتخت فرهنگی اسکاتلند تبدیل کرده است.

زندگی در شهر جدید می‌تواند گران باشد، با این‌ حال، محله‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری برای انتخاب در این شهر وجود دارد. Marchmont و Bruntsfield زندگی خانوادگی بزرگی را ارائه می‌دهند که دسترسی آسان به مرکز دارند.

ریدینگ و دره تیمز

ریدینگ که در قلب دره سرسبز تیمز واقع شده است، گزینه محبوبیت فزاینده‌ای برای مهاجرانی است که به بریتانیا مهاجرت می‌کنند و یکی دیگر از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت می‌باشد. این شهر، شهرک صنعتی سابق خود را به یک مرکز پرجنب‌وجوش برای خرید و تفریح تبدیل کرده است. این باعث محبوبیت آن در بین خانواده‌ها می‌شود. ریدینگ همچنین تنها ۲۰ دقیقه با قطار از مرکز لندن فاصله دارد. این شهر همچنین با تکمیل خط الیزابت به شبکه لوله‌های پایتخت اضافه خواهد شد.

منچستر

منچستر یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

منچستر به ‌خاطر گذشته صنعتی، تیم‌های فوتبال پرطرفدار و میراث موسیقی شهرت دارد، شهر ترکیبی بی‌وقفه از محله‌های قدیمی و جدید است. به لطف شبکه تراموا منچستر، کل شهر به طرز شگفت‌آوری قابل ‌دسترس است. منچستر نیز در فهرست بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت قرار دارد.

لیورپول یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

لیورپول یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

مسلما یکی از مشهورترین شهرهای بریتانیا در سطح بین‌المللی، لیورپول برای مدتی در لیست بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت قرار داشته و جای تعجب ندارد. لیورپول به‌ خاطر جو و صمیمیت تنها در سراسر کشور مشهور است.

جدا از شهرت فوق‌العاده، در لیورپول حقایق جالبی نیز وجود دارد که آن را به مکانی محبوب برای سکونت تبدیل می‌کند. هزینه مسکن در شهر بسیار کمتر از آن چیزی است که معمولا از شهرهای بزرگ بریتانیا انتظار دارید و سطح تحصیلات توسط دو دانشگاه موفق لیورپول افزایش می‌یابد. موقعیت لیورپول همچنین امکان دسترسی سریع به شمال غربی انگلیسی را فراهم می‌کند و شما را به‌ سرعت به شهرهای دیگر مانند چستر و منچستر متصل می‌کند.

لیدز

لیدز یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

به ‌عنوان بزرگ‌ترین شهر در منطقه یورکشایر، هیچ لیستی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت بدون ذکر لیدز کامل نمی‌شود. لیدز که زمانی یک شهر آسیاب سابق نادیده گرفته شده بود، این روزها شهری جوان‌پسند است. خرید و اوقات فراغت عالی، دانشگاه‌های مشهور جهانی، و دسترسی آسان به منطقه‌های یورکشایر دیلز، لیدز را به مکانی عالی برای مهاجرت مهاجران به بریتانیا تبدیل کرده است.

بریستول یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

بریستول یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

شهر بندری بریستول بی‌ سروصدا در حال تبدیل ‌شدن به یکی از بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت است. این کلان‌شهر در حال‌ رشد چیزی برای همه دارد و میراث خود را با زندگی مدرن و فرهنگ کافه داری پرجنب‌وجوش می‌آمیزد. اگر می‌خواهید غرب کشور را کشف کنید، بریستول مکان مناسبی برای زندگی است.

زندگی در مرکز شهر در بریستول اغلب به معنای خانه‌های کنار بندر است که بر روی اسکله‌های قدیمی ساخته شده‌اند. کلیفتون، در غرب شهر، منحصربه‌فردترین بخش شهر است و در میان خانواده‌های مرفهی که به دنبال فضای بیشتر هستند، محبوب است. اگر به دنبال محله‌ای پرجنب‌وجوش هستید، منطقه شیک مونپلیه در شهر، مکانی عالی برای سکونت است.

در آخر

کشور جزیره‌ای نسبتا کوچک انگلیس با کمی بیش از ۹۰۰۰۰ مایل مربع، خانه انبوهی از شهرهای خارق‌العاده است. تعداد زیادی شهر وجود دارد که خدمات زیادی را برای مهاجران در انگلیس ارائه می‌دهد که هر کدام هویت و تاریخ منحصربه‌فرد خود را دارند.

هنگامی که تصمیم می‌گیرید در کدام شهر زندگی و کار کنید، مهم است که شهری را پیدا کنید که برای نیازهای شما بهترین عملکرد را داشته باشد. در این مقاله ما بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت را بررسی کرده‌ایم.

سپاس گزاریم که تا آخر مطلب همراه بودید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!