ارزیابی مهاجرت کاری/ تجاری

قصد مهاجرت کاری و یا تجاری دارید و در این زمینه نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟ خیلی از شما عزیزان ممکنه تصمیمی برای مهاجرت گرفته باشید ولی این که این تصمیم رو بر اساس چه اطلاعاتی گرفتید و چه مقدار تحقیق در خصوص تصمیم خودتون انجام دادید احتمالا شما رو دچار تردید کرده. از طرفی عدم دسترسی به اطلاعات کافی و نداشتن تجربه در این مسیر ممکنه به استرس شما تبدیل شده باشه و طبیعیه که در این حالت نتونید برای سرنوشتتون تصمیم بگیرید.

در بیشتر مواقع متقاضی مهاجرت تصمیم جدی برای مهاجرت داره ولی نمی دونه از کجا باید شروع کنه و یا اینکه مسیر و مقصدش رو انتخاب کرده ولی از تصمیمش اطمینان نداره٬ در این شرایط تماس با یک مشاور با تجربه می تونه کمک بزرگی برای شما باشه و مشاور می تونه راهنمای شما برای تصمیم گیری و برنامه ریزی این مسیر پر چالش باشه.

ما در ارزیابی پرونده شما متعهد می‌شویم از اطلاعات شما به بهترین شکل ممکن محافظت کنیم و تحت هیچ شرایطی آن را جایی منتشر نمی‌کنیم. اطلاعات شما فقط و فقط در اختیار مشاورین مجموعه مهاجر۲۴ قرار می‌گیرد و هیچ استفاده دیگری از آن نمی‌شود.

لطفا اطلاعات را به درستی وارد کنید تا بتوانیم با آنالیز دقیق و هدفمند، مشاوره‌ای فوق العاده به شما ارائه کنیم.توجه کنید که وارد کردن اطلاعات نادرست در این فرم بررسی و تحلیل اطلاعات شما توسط کارشناسان ما اختلال ایجاد می کند و مشاوران ما در مهاجر ۲۴ نمی توانند بهترین و دقیق ترین راه را برای مهاجرت به شما پیشنهاد دهند.

لطفا در نظر داشته باشید مهاجر ۲۴ هیچ نماینده رسمی و دفتری در ایران ندارد و همکاران در مرکز تماس صرفا جهت ارائه اطلاعات اولیه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. در صورت تمایل به برقراری تماس یا درخواست وقت مشاوره٬ جهت ارتباط با آقای حمید بابری و سرکار خانم صدف طاهری سریع ترین روش برقراری ارتباط از طریق فرم رزرو وقت تماس و مشاوره می باشد. در این فرم ساعت های آزاد این عزیزان به شما نمایش داده می شود و می توانید بر اساس وقت آزاد خودتون یک ساعت مشخص رو برای تماس رزرو بفرمایید.

با دقت پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت چه اهمیتی دارد ؟

با دقت پر کردن فرم ارزیابی باعث می شود تا ما شناخت بهتر و دقیق تری نسبت به شما پیدا کنیم و به همین منظور راهنمایی و مشاوره بهتر و هدفمندتری به شما ارائه دهیم

جلسه مشاوره به چه صورت انجام می شود ؟

جلسه مشاوره به صورت تماس تلفنی در واتس اپ و یا در صورت نیاز به صورت تصویری انجام می شود

مدت زمان مشاوره چقدر است ؟

بسته به شرایط شخص متقاضی مدت زمان مشاوره در حدود نیم ساعت الی یک ساعت می باشد

مشاوره توسط چه کسی انجام می شود ؟

مشاوره شما مستقیما با جناب آقای بابری مشاور مهاجرت کاری و ویزای استارتاپ صورت می گیرد

پس از پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت از چه طریقی با متقاضی ارتباط گرفته می شود؟

بعد از اینکه فرم ارزیابی مهاجرت را به دقت پر کردید، از طریق ایمیل شما و یا شماره موبایل شما داخل واتس اپ با شما ارتباط میگیریم

۵/۵ - (۴ امتیاز)