مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

اگر به دنبال راهی برای مهاجرت به کانادا به عنوان سرمایه‌گذار هستید، ممکن است واجد شرایط ویزای سرمایه‌گذاری باشید این برنامه، در سال ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۸ دائمی شد. مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، تنها برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد به کانادا مهاجرت کنید و اقامت دائم خود را در کمتر از ۱۲ ماه دریافت کنید، بدون نیاز به حسابرسی مالی.

این مقاله مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس را توصیف می کند، و توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید با استفاده از این برنامه به کانادا مهاجرت کنید. برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، از افراد تجاری موفق که به دنبال فرصت‌ها و چالش‌های جدید هستند استقبال می‌کند.

کسب و کار واجد شرایط برای مهاجرت به کانادا

یک کسب و کار واجد شرایط در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، باید مواردی را برآورده کند. شرکتی که در کانادا ثبت شده و در حال انجام تجارت است، اگر در زمان انجام تعهد، هر دو مورد زیر را داشته باشد، یک تجارت در این کشور واجد شرایط است، این دو مورد عبارتند از:

  • ۱) هر متقاضی دارای ۱۰ درصد یا بیشتر از حقوق رای مرتبط با تمام سهام شرکت موجود در آن زمان را داشته باشد.
  • ۲) متقاضیان و نهاد تعیین شده به طور مشترک بیش از ۵۰ درصد از کل حقوق رای مرتبط با تمام سهام شرکت را که در آن زمان موجود است، در اختیار داشته باشند.

تعهد

تعهد توافقی است بین متقاضی و نهاد تعیین شده. برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، تعیین‌ شده باید یکی باشد که در فهرست کسب‌وکارهای تعیین ‌شده بخش خصوصی ظاهر می‌شود مدارک جزئیات این توافق نامه در قالب یک برگه قرارداد مشتری همراه با گواهی تعهد برای اهداف پردازش ارائه می‌شود.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

اقتصاد قوی و رو به رشد

اقتصاد کانادا قوی و در حال رشد است و پایه‌ای با ثبات را فراهم می‌کند که شرکت شما را برای موفقیت آماده می‌کند. کانادا در حال حاضر با تولید ناخالص داخلی در حدود ۱.۷ میلیون دلار در رتبه دهم جهانی در تولید ناخالص داخلی (GDP) قرار دارد.

نرخ رشد اقتصاد کانادا معمولا بین ۱ تا ۳ درصد در دهه منتهی به ۲۰۲۰ متغیر بوده است. با توجه به این که نرخ بیکاری در این کشور به طور کلی پایین است و حداقل دستمزدها در حال افزایش است، کانادایی‌ها تمایل دارند مقادیر قابل توجهی از درآمد قابل تصرف داشته باشند. به همین دلیل، احتمالا مشتریانی برای محصولات و خدمات شرکت خود پیدا خواهید کرد.

موقعیت تجاری ایده آل

موقعیت جغرافیایی کانادا برای شرکت‌هایی که به دنبال رشد بین‌المللی هستند ایده‌آل است. جدا از بازارهای پربار خود، دسترسی به بازارهای بزرگ در ایالات متحده و اتحادیه اروپا با مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس برای شما فراهم می‌شود.

بازارهای پرسود و متنوع

بازارهای بزرگ کانادا فرصت‌های قابل توجهی را برای شرکت شما برای انجام معاملات و دستیابی به طیف گسترده‌ای از مشتریان بالقوه ارائه می‌دهد این امر یکی از مهم‌ترین فواید مهاجرت به کانادا از طریق بیزینس است.

یکی از نقاط قوت بازار کانادا تنوع آن است. کانادا دارای طیف وسیعی از صنایع در حال شکوفایی است که بسیاری از آن‌ها به منابع طبیعی فراوان کانادا مربوط می‌شوند. کانادا دارای ذخایر عظیم نفت و مواد معدنی طبیعی است، بنابراین عملیات استخراج نفت، گاز و معدن قوی است.

نیروی کار بسیار ماهر و تحصیل کرده

«IMD» کانادا را از نظر رقابت پذیری نیروی کار در رتبه هشتم جهان قرار داده است. این رتبه‌بندی سرمایه‌گذاری هر کشور بر روی کارگران خود را ارزیابی می‌کند و آمادگی هر نیروی کار برای کمک به اقتصاد را ارزیابی می‌کند. این مورد نیز یکی از دلایل رقابت افراد برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس است.

کانادا به طور پیوسته از نظر پیشرفت تحصیلی شهروندان خود نزدیک به بالای جدول‌ها قرار دارد. این کشور یکی از بالاترین درصد شهروندان با تحصیلات عالی را در جهان دارد.

هزینه پایین خرید بیزینس در کانادا

هزینه‌های کسب و کار در کانادا در مقایسه با هزینه‌های مشابه در سایر کشورها نسبتا پایین است. این نیز به عنوان اصلی‌ترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس است. به عنوان مثال، نرخ مالیات در کانادا برای تجارت مطلوب است، مالیات در کانادا در مقابل مالیات در ایالات متحده به طور کلی پایین است. کانادا پس از کاهش مالیات فدرال و کاهش عمومی مالیات، نرخ مالیات شرکت‌ها را تا ۱۵ درصد ارائه می‌دهد. از سال ۲۰۲۱، نرخ مالیات شرکت‌ها در ایالات متحده ۲۱ درصد است و ممکن است به زودی به ۲۸ درصد افزایش یابد.

۳ مورد که قبل از مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس باید در نظر بگیرید!

3 مورد که قبل از مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس باید در نظر بگیرید!

۱) آیا کسب و کار برای شما مناسب است؟

خرید کسب‌ و کاری که برای نیازها و علایق شما مناسب نیست ممکن است بیش از آنچه فکر می‌کنید زمان، انرژی و پول شما را هدر بدهد. برای جلوگیری از این امر، تمام اطلاعات لازم در مورد کسب و کار را جمع‌آوری کنید تا به شما کمک کند تعیین کنید که آیا می‌توانید به آن متعهد شوید یا خیر.

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، باید ابتدا با تفکر در مورد قصد خود برای خرید کسب و کار شروع کنید. آیا قصد دارید فعالانه درگیر شوید و خودتان کسب و کار را مدیریت کنید یا این یک سرمایه‌گذاری منفعلانه است؟ هنگام ارزیابی مشاغل و کارمندان بالقوه در نیات خود صادق و شفاف باشید.

دوم، شما باید نحوه عملکرد سازمان را درک کنید و به آن عملیات علاقه‌مند باشید. این بدان معنا نیست که شما باید نسبت به محصول یا صنعت اشتیاق داشته باشید. در عوض، حداقل باید چیزی باشد که توجه شما را به خود جلب کند، تجربه داشته باشید و خوشحال می‌شوید که وقت و انرژی خود را به این کسب و کار اختصاص دهید.

۲) آیا کسب و کار مورد نظرتان یک سرمایه گذاری خوب است؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، هنگامی که متوجه شدید که کسب و کار برای شما مناسب است، نکته بعدی که باید در نظر بگیرید این است که آیا می‌توانید از این تجارت درآمد کسب کنید یا خیر. در حالی که ممکن است بدیهی به نظر برسد، تایید سودآوری مستلزم آن است که به طور کامل بررسی کنید و پاسخ‌های دقیق پیدا کنید.

بهتر است میانگین درآمد ناخالص سالانه و سود خالص (در صورت وجود) کسب و کار را برای دو سال قبل تعیین کنید. اگر انتظارات مالی شما را برآورده می‌کند، کار بعدی که می‌خواهید انجام دهید تعیین ارزش بازار منصفانه آن است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، اطمینان حاصل کنید که ارزش صحیح کسب و کار را با استفاده از چندین عامل از جمله میانگین درآمد، هزینه‌ها، دارایی‌ها، بدهی‌ها و درآمدهای پیش‌بینی شده آتی تعیین می‌کنید. همچنین ممکن است لازم باشد سهم بازار و مشتریان آن را در نظر بگیرید، زیرا این امر می‌تواند بر درآمدهای آتی تاثیر بگذارد. از طریق این اطلاعات، احتمالا می‌توانید زمان مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری و همچنین ارزش بازگشت سرمایه بالقوه خود را ارزیابی کنید.

۳) آیا می توانید از عهده خرید برآیید؟

شما ثابت کرده‌اید که کسب و کار جالب، ارزشمند است و پتانسیل تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذاری خوب را دارد. مورد بعدی؟ دریابید که آیا بودجه لازم برای خرید مستقیم کسب و کار را دارید یا نیاز به تامین مالی خرید دارید. از جمله این که بتوانید سایر هزینه‌های عملیاتی و هزینه‌های پیش‌بینی نشده مرتبط با کسب و کار را پوشش دهید. جدای از اتمام پس انداز و قرض گرفتن پول از دوستان یا خانواده، شما می‌توانید در پروسه مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس وام بگیرید.

در آخر

خرید یک کسب و کار مستقر مزایای خود را دارد. به عنوان مثال، هنگامی که یک کسب و کار را خریداری می‌کنید، سازمانی را به عهده می‌گیرید که معمولا از قبل درآمد ایجاد می‌کند. همچنین معمولا یک پایگاه مشتری، شهرت تجاری تثبیت شده و رویه‌های عملیاتی موجود وجود دارد. با این حال، مانند هر نوع سرمایه‌گذاری، خطراتی نیز وجود دارد. انجام تحقیقات لازم و درک عواملی که ممکن است بر موفقیت یا شکست سرمایه‌گذاری شما تاثیر بگذارد بسیار مهم است. اگر می‌خواهید به عنوان یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین خارجی به کانادا نقل مکان کنید، خرید یک کسب و کار تاسیس شده در کانادا می‌تواند گزینه خوبی برای واجد شرایط شدن تحت برنامه اجازه کار کارآفرینی باشد.

در این مقاله، به بررسی مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس و چگونگی فعالیت و مهاجرت کارآفرینان خارجی برای یافتن تجارت مناسب برای خرید در کانادا پرداختیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!