در صورتی که قصد دریافت خدمات یا مشاوره حقوقی در خصوص موارد زیر را دارید درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت بفرمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود. در صورتی که علاقه مند به رزرو وقت مشاوره با آقای حمید بابری رو دارید می توانید از طریق فرم درخواست رزرو وقت مشاوره تماس خودتون رو بر اساس ساعات در دسترس انتخاب و رزرو فرمایید.

اقامت الکترونیک استونی، ثبت شرکت در استونی، افتتاح حساب بانکی در اروپا، ثبت شرکت در کانادا، ثبت شرکت در آمریکا، ثبت شرکت در مالتا، ثبت شرکت در ترکیه، ثبت شرکت در دبی، وکالت و پیگیری پرونده ها و امور اداری و حقوقی، ثبت نام و مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی، مشاوره تجارت و بازرگانی و سایر خدمات مرتبط با کسب و کار بین الملل.

توجه کنید! اطلاعات را به درستی وارد کنید تا بتوانیم با آنالیز دقیق و هدفمند، مشاوره‌ای فوق العاده به شما ارائه کنیم.

ما در حفظ و نگهداری اطلاعات شما متعهد می‌شویم از اطلاعات شما به بهترین شکل ممکن محافظت کنیم و تحت هیچ شرایطی آن را جایی منتشر نمی‌کنیم. اطلاعات شما فقط و فقط در اختیار مشاورین مورد اعتماد ما قرار می‌گیرد و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

با دقت پر کردن فرم چه اهمیتی دارد ؟

با دقت پر کردن فرم باعث می شود تا ما شناخت بهتر و دقیق تری نسبت به شما پیدا کنیم و به همین منظور راهنمایی و مشاوره بهتر و هدفمندتری به شما ارائه دهیم

جلسه مشاوره به چه صورت انجام می شود ؟

جلسه مشاوره به صورت تماس تلفنی در واتس اپ و یا در صورت نیاز به صورت تصویری انجام می شود

مدت زمان مشاوره چقدر است ؟

بسته به شرایط شخص متقاضی مدت زمان مشاوره در حدود نیم ساعت الی یک ساعت می باشد

مشاوره توسط چه کسی انجام می شود ؟

مشاوره شما مستقیما با جناب آقای بابری مشاور مهاجرت کاری و ویزای استارت آپ صورت می گیرد

پس از پر کردن فرم از چه طریقی با متقاضی ارتباط گرفته می شود؟

بعد از اینکه فرم را به دقت پر کردید، همکاران ما با شماره تماس شما و در صورتی که در ایران حضور ندارید از طریق ایمیل شما و یا شماره موبایل شما داخل واتس اپ با شما ارتباط میگیریم

۵/۵ - (۵ امتیاز)