C

تمایل دارید پیش از مشاوره
شرایط شما ارزیابی شود؟

 

قبل از رزرو وقت، فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید تا ما نتیجه ارزیابی را به صورت رایگان برای شما ارسال کنیم.

شماره تماس

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۳۰

ایمیل

info@mohajer24.com

C

چرا مشاوره مهاجرت اهمیت دارد؟

 

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دلیل اطلاعات کم، مشورت با افراد نا آگاه و یا ترس از هدر رفتن فرصت‌ها پا در مسیری می‌گذارند که آن‌ها را از هدف اصلی بسیار دور می‌کند. گاهی مشاوره غلط یا راهنمایی گرفتن از افراد غیر متخصص، آسیب‌های غیر قابل باوری را به آینده کاری، زندگی و تحصیلی افراد وارد می‌کند. در اینجا نقش یک مشاور دلسوز، باتجربه و متخصص به‌خوبی به چشم می‌آید؛ کسی که بتوانید به‌راحتی به او اعتماد و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

لطفا جهت رزرو وقت مشاوره از فرم زیر استفاده بفرمایید:

در حال بارگذاری ...
_

سوالات متداول

_
جلسه مشاوره برنامه ریزی مهاجرت برای چه کسانی مناسب هست؟

جلسه مشاوره برنامه ریزی مهاجرت٬ مناسب افرادی که شرایط اولیه مهاجرت را دارا هستند و نیاز به مشاوره جهت تصمیم گیری و انتخاب روش و مقصد مهاجرتی دارند. مدت

جلسه مشاوره چطور برگزار خواهد شد؟

بعد از ثبت درخواست و پرداخت مبلغ جلسه مشاوره لینک شرکت در تماس از طریق پیامک واتس اپ و به ایمیل شما ارسال می گردد و جلسه مشاوره به صورت تماس گوگل میت و یا در صورت نیاز اسکایپ یا واتس اپ برگزار خواهد شد. در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره واتس اپ نوشته شده در پایین سایت تماس حاصل فرمایید.

چرا باید مشاوره مهاجرت دریافت کنیم ؟

برنامه‌های مهاجرتی مختلفی در کشورهای جهان وجود دارد و هر کشور و هر روش، قوانین و جزئیات مفصل و متفاوتی خواهد داشت. این قوانین، به‌صورت مداوم از سوی دولت‌ها تغییر می‌کنند. به همین دلیل دستیابی به اطلاعات کامل برای تصمیم گیری در مورد مقصد و برنامه مهاجرت مناسب متقاضی، توسط خود شخص به آسانی امکان پذیر نخواهد بود. ما اینجا هستیم تا در این مسیر شما را همراهی کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت از طریق استارتاپ برای چه افرادی مناسب هست؟

جلسه مشاوره و بررسی طرح و ایده استارتاپی٬ مناسب افراد یا تیمی که علاقه مند به برنامه استارتاپ هستند و سوالاتی در این رابطه دارند٬ در صورتی که طرح استارتاپی دارید و یا یک استارتاپ دارید و قصد مهاجرت دارید این جلسه برای شما مفید خواهد بود.

بعد از دریافت مشاوره چه کار کنیم ؟

پس از دریافت جلسه مشاوره، می‌توانید با توجه به بهترین راه مهاجرتی متناسب با شرایط خود که در جلسه مشاوره با کارشناس تصمیم گیری می‌شود، نسبت به عقد قرارداد مهاجرتی اقدام کنید.

آیا جلسه مشاوره رایگان هم امکان پذیر هست؟

با توجه به تعداد بالای درخواست مشاوره و عدم جدیت یا صلاحیت بخش عمده ای از متقاضیان٬ در راستای بالا بردن کیفیت بهره برداری از زمان جلسات مشاوره ارایه شده توسط آقای حمید بابری و خانم صدف طاهری رایگان نیستند. لذا در صورت تمایل به دریافت مشاوره اولیه رایگان فرم ارزیابی مربوطه رو تکمیل بفرمایید و همکاران ما در اسرع وقت از تهران با شما در تماس خواهند بود.

فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی

فرم ارزیابی مهاجرت کاری/تجاری

۴.۷/۵ - (۲۱ امتیاز)