C

درخواست رزرو تماس و جلسه مشاوره

 

لطفا توجه داشته باشید٬ مهاجر۲۴ هیچ نماینده رسمی یا دفتری در ایران ندارد و همکاران در مرکز تماس صرفا جهت راهنمایی اولیه شما عزیزان آماده پاسخگویی به شما هستند. در صورت تمایل به برقراری تماس یا درخواست وقت مشاوره٬ جهت ارتباط با آقای حمید بابری و سرکار خانم صدف طاهری از طریق فرم رزرو وقت تماس و مشاوره در همین برگه اقدام فرمایید. در این فرم ساعت های آزاد این عزیزان به شما نمایش داده می شود و می توانید بر اساس وقت آزاد خودتون یک ساعت مشخص رو برای تماس رزرو بفرمایید.

شماره تماس

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۳۰

ارتباط واتس اپ

۰۰۳۷۲۵۹۶۰۸۸۱۴

ایمیل

[email protected]

لطفا جهت رزرو تماس و وقت مشاوره از فرم زیر استفاده بفرمایید:

در حال بارگذاری ...
C

چرا مشاوره مهاجرت اهمیت دارد؟

 

بسیاری شما عزیزان گاها به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات کافی و یا قرار گرفتن در معرض بمباران اطلاعات دروغین در شبکه های مجازی و اینترنت٬ اخبار متعدد و مختلف و عدم وجود دانش کافی در خصوص برنامه ها و قوانین مهاجرتی٬ احتمالا ممکنه دچار سردرگمی باشید و نتونید برای سرنوشت خودتون تصمیم درستی بگیرید. یا اینکه خیلی از شما ممکنه تصمیمی برای مهاجرت گرفته باشید٬ مقصد و روش مهاجرتی خودتون رو هم انتخاب کرده باشید ولی ندونید که چرا این انتخاب رو انجام دادید و بر اساس چه معیارهایی این تصمیم رو گرفتید.

در این شرایط ممکنه با مشورت با افراد نا آگاه در مسیری قرار گیرید که را از هدف اصلی دور شوید. گاهی مشاوره غلط یا راهنمایی گرفتن از افراد غیر متخصص، آسیب‌های غیر قابل باوری را به آینده کاری، زندگی و تحصیلی افراد وارد می‌کند. در اینجا نقش یک مشاور دلسوز، باتجربه و متخصص به‌خوبی به چشم می‌آید؛ کسی که بتوانید به‌ راحتی به او اعتماد و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

_

سوالات متداول

_
جلسه تماس و یا مشاوره برنامه ریزی مهاجرت برای چه کسانی مناسب هست؟

جلسه مشاوره برنامه ریزی مهاجرت٬ مناسب افرادی که شرایط اولیه مهاجرت را دارا هستند و نیاز به مشاوره جهت تصمیم گیری و انتخاب روش و مقصد مهاجرتی دارند. مدت

من نیاز به جلسه مشاوره ندارم و قصد دریافت خدمات دارم٬ چطور با مجموعه مهاجر۲۴ تماس بگیرم؟

در صورتی که برای خدماتی خاصی قصد برقراری تماس دارید و معتقد هستید که هیچ نیازی به مشاوره ندارید و پاسخ تمام سوالات خودتون رو می دونید و هیج سوالی از مشاورین مجموعه ندارید٬ لطفا از طریق فرم رزرو تماس در همین برگه برای رزرو وقت تماس خودتون استفاده بفرمایید. در صورتی که واجد شرایط دریافت خدمات از مهاجر۲۴ باشید٬ مبلغ پرداختی شما بابت جلسه از حساب قرارداد شما کسر خواهد شد.

جلسه مشاوره چطور برگزار خواهد شد؟

بعد از ثبت درخواست و پرداخت مبلغ جلسه مشاوره لینک شرکت در تماس از طریق پیامک واتس اپ و به ایمیل شما ارسال می گردد و جلسه مشاوره به صورت تماس گوگل میت و یا در صورت نیاز اسکایپ یا واتس اپ برگزار خواهد شد. در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره واتس اپ نوشته شده در پایین سایت تماس حاصل فرمایید.

چرا باید مشاوره مهاجرت دریافت کنیم ؟

برنامه‌های مهاجرتی مختلفی در کشورهای جهان وجود دارد و هر کشور و هر روش، قوانین و جزئیات مفصل و متفاوتی خواهد داشت. این قوانین، به‌صورت مداوم از سوی دولت‌ها تغییر می‌کنند. به همین دلیل دستیابی به اطلاعات کامل برای تصمیم گیری در مورد مقصد و برنامه مهاجرت مناسب متقاضی، توسط خود شخص به آسانی امکان پذیر نخواهد بود. ما اینجا هستیم تا در این مسیر شما را همراهی کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت از طریق استارتاپ برای چه افرادی مناسب هست؟

جلسه مشاوره و بررسی طرح و ایده استارتاپی٬ مناسب افراد یا تیمی که علاقه مند به برنامه استارتاپ هستند و سوالاتی در این رابطه دارند٬ در صورتی که طرح استارتاپی دارید و یا یک استارتاپ دارید و قصد مهاجرت دارید این جلسه برای شما مفید خواهد بود.

بعد از دریافت مشاوره چه کار کنیم ؟

پس از دریافت جلسه مشاوره، می‌توانید با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مشاور٬ برای برنامه مهاجرتی خودتون تصمیم گیری و بهترین راه مهاجرتی متناسب با شرایط خود که در جلسه مشاوره با کارشناس تصمیم گیری شده رو انتخاب کنید، قطعا به تحقیقات خودتون ادامه دهید و برای تصمیم گیری عجله نکنید. در صورت تمایل و واجد شرایط بودن می تونید نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید.

آیا جلسه مشاوره رایگان هم امکان پذیر هست؟

با توجه به تعداد بالای درخواست مشاوره و عدم جدیت یا صلاحیت بخش عمده ای از متقاضیان٬ در راستای بالا بردن کیفیت بهره برداری از زمان٬ جلسات مشاوره ارایه شده توسط آقای حمید بابری و خانم صدف طاهری رایگان نیستند. لذا در صورت تمایل به دریافت مشاوره اولیه رایگان فرم ارزیابی مربوطه رو تکمیل بفرمایید و همکاران ما در اسرع وقت از تهران با شما در تماس خواهند بود. در نظر داشته باشید رسیدگی به درخواست های ارزیابی است گاها چند هفته و حتی یک ماه زمان ببرد لذا برای دریافت نتیجه ارزیابی پرونده خود صبور باشید.

فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی

فرم ارزیابی مهاجرت کاری/تجاری

۴.۵/۵ - (۲۲ امتیاز)