در وبینارهای مهاجر ۲۴ قصد داریم اهداف اصلی مهاجرت را بررسی کنیم و نتایج تحقیقات و تجربه خود را در این زمینه در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم. علاوه بر آن به مقایسه برنامه های مهاجرتی (تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، خرید بیزینس، راه اندازی کسب و کار و روش مهاجرتی استارت آپ) و مزیت ها و مسئولیت های هر کدام خواهیم پرداخت.

هدف ما در این برنامه اطلاع رسانی و آگاه سازی متقاضیان مهاجرت می باشد به نحوی که متقاضی بتواند برای برنامه مهاجرتی خود یک برنامه ریزی درست و اصولی انجام دهد و در صورت نیاز متقاضی، با همراهی ما یک مهاجرت موفق داشته باشد.

یکی دیگر از موارد مهمی که در این وبینارها به آن خواهیم پرداخت معرفی بهترین برنامه های مهاجرتی در سال ۲۰۲۲ و مقایسه آنها و همچنین مقایسه انواع ویزا و اقامت کشورهای مختلف و بررسی مسئولیت های هر کدام برای متقاضی می باشد.

در وبینارهای ثبت شرکت قصد داریم ثبت شرکت در کشورهای اروپایی و آسیایی را بررسی کنیم و نتایج تحقیقات و تجربه خود را در این زمینه در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم. علاوه بر آن به مقایسه ثبت شرکت در استونی و ثبت شرکت در سایر کشورهای اروپایی و مزایا و معایب هر کدام خواهیم پرداخت.

یکی دیگر از موارد مهمی که در این وبینار به آن خواهیم پرداخت بحث دسترسی به ابزارهای مالی و حساب های بانکی بین المللی می باشد که خیلی از صاحبان کسب و کار و فریلنسرها به دنبال این مورد برای حل مشکلات درآمد ارزی می باشند.

در انتها خدمات مهاجر ۲۴ به شما معرفی خواهد شد و به سوالات شرکت کنندگان در وبینار پاسخ داده خواهد شد.

وبینارهای برگزار شده مهاجر ۲۴

۵/۵ - (۴ امتیاز)