درباره ما

آغاز فعالیت

وب سایت مهاجر۲۴ به سرپرستی و مدیریت حمید بابری، مشاور مهاجرت و کارآفرین موفق بین المللی در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای آنلاین در سال ۲۰۲۰ فعالیت رسمی خود را با هدف همراهی مهاجرین عزیز آغاز نمود. ضمن ارائه خدمات مشاوره مهاجرت طی سال های گذشته و همچنین همراهی مهاجرین عزیز در حین پروسه کاری و حتی بعد از مهاجرت ایشان در انجام امور پیش رو در کشور مقصد توانستیم اعتماد بیشتری از هموطنان عزیزمان را جلب و افتخارات بیشتری در این زمینه کسب نماییم. وب سایت مهاجر۲۴ با هدف اصلی آموزش و راهنمایی هموطنان عزیز در زمینه مهاجرت کاری و کارآفرینی و در نتیجه مهاجرت به کشور های اروپایی و همچنین بهره مندی متقاضیان از برنامه های مهاجرتی کانادا همواره در میان مشتریان با صفات نیک معروف می باشد و البته این برای ما کافی نیست و همچنان در تلاش هستیم تا افتخارات بیشتری کسب نماییم.

خدمات ما:

  • مهاجرت کاری از طریق جاب آفر
  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت کارآفرینی و استارتاپ
  • مهاجرت به کانادا مشاغل حرفه ای
  • مهاجرت به کانادا برنامه های استانی
  • مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

نقطه نظرات

ماموریت ما

اولین هدف مهاجر ۲۴ ارائه مشاوره مهاجرت و راهنمایی متقاضیان در زمینه انتخاب بهترین کشورها برای مهاجرت و همچنین بررسی و معرفی بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضی می باشد که همواره این خدمت به صورت مشاوره رایگان به متقاضیان عزیز ارائه گردیده است.

همچنین مسیر مهاجرت با ناهمواری ها و چالش های زیادی نیز پیش رو می باشد؛ یکی دیگر از اهداف مهاجر ۲۴ همراهی متقاضیان مهاجرت در این مسیر و ارائه راهکاری های کاربردی و آموزش های لازم در این زمینه می باشد.

مهاجر ۲۴ ضمن ارائه خدمات مشاوره مهاجرت در زمینه های مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق خوداشتغالی، مهاجرت از طریق برنامه استارتاپ و همچنین سایر برنامه های مهاجرتی کانادا با هدف اخذ اقامت دائم کشور کانادا، همواره قصد دارد به بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی و آموزشی در زمینه مهاجرت تبدیل گردد و موفقیت هموطنان عزیز را در این زمینه به ارمغان بیاورد.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)