۱۱ سایت برتر کاریابی برای مهاجرت کاری به کانادا

یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای جویندگان کار در کانادا برای کشف فرصت‌های شغلی در سال ۲۰۲۱ از طریق وب‌سایت‌های کاریابی است. صدها فرصت شغلی آنلاین و همچنین برنامه‌ها، گردآورنده‌ها، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، گروه‌های شبکه و وب‌سایت‌های شرکت کارکنان برای انتخاب وجود دارد. ما در این مقاله به بررسی ۱۱ سایت کاریابی در کانادا می‌پردازیم، تا انتها همراه ما باشید.

خبر خوب این است که این‌سایت‌‌‌ها لیست‌های زیادی را ارائه می‌دهند و خبر بد اینکه شما به‌ راحتی می‌توانید تحت ‌تاثیر طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها قرار بگیرید.

ممکن است بخواهید به این وب‌سایت‌های شغلی برتر نیز توجه داشته باشید. از این ‌گذشته، اگر می‌خواهید افراد حرفه‌ای بسیار ماهر را جذب کنید، می‌خواهید تا حد امکان سریع و آسان آن را پیدا کرده و برای موقعیت آزاد خود درخواست دهید. هیچ راهی برای انجام این کار بهتر از پست کردن شغل در اولین مکان‌هایی که استعدادهای برتر به نظر می‌رسد وجود ندارد.

آشنایی با چند سایت کاریابی در کانادا

Robert Half

Robert Half یک سایت کاریابی در کانادا

در برنامه تلفن همراه و وب‌سایت Robert Half، هزاران فهرست شغلی در محل، از راه دور و ترکیبی از شرکت‌هایی که با آن‌ها در سراسر جهان کار می‌کنند، پیدا خواهید کرد. بسیاری از فرصت‌ها در انحصار رابرت هاف هستند، بنابراین آن‌ها را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد. رابرت هاف، یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا و مهاجرت به کانادا است.

شما می‌توانید در این‌ سایت، رزومه خود را ارسال کنید، برای موقعیت‌های موقت یا تمام ‌وقت درخواست دهید و در هشدارهای شغلی مشترک شوید تا از فرصت‌های جدید به‌ روز بمانید. این ‌سایت همچنین نکاتی را برای دریافت مشاوره شغلی و توسعه شغلی در وبلاگ خود، یک کتابخانه قوی از تحقیقات در مورد روندهای محل کار و راهنمای حقوق سالانه خود برای نرخ‌های غرامت فعلی برای صدها موقعیت شغلی در زمینه‌هایی که خدمات ارائه می‌دهیم ارائه می‌دهد. خوب است بدانید که همه این‌ها بدون هزینه برای جویندگان شغل در کانادا است.

CareerBuilder

CareerBuilder یک سایت کاریابی در کانادا

CareerBuilder یکی دیگر از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا است. هیچ لیستی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا، بدون این ‌سایت کامل نمی‌شود. CareerBuilder دو نکته مهم به نفع خود دارد: اندازه و طول عمر، زیرا یکی از بزرگ‌ترین و بادوام‌ترین تابلوهای شغلی در اینترنت است.

عملکرد جستجوی قوی آن به شما امکان می‌دهد تا با چندین معیار از جمله مکان، عنوان شغل و محدوده پرداخت فیلتر کنید. این ‌سایت از هوش مصنوعی گوگل برای کمک به تطبیق افراد جویای کار با فرصت‌های مناسب استفاده می‌کند و مشاوره‌های شغلی و منابعی را برای نامزدهای شغلی ارائه می‌کند. برای کارفرمایان، برنامه‌های اشتراک ماهانه می‌تواند به جستجوی نامزدها با ایمیل‌های استخدام هدفمند، ابزارهای مدیریت نامزدها و موارد دیگر کمک کند.

نکات مهم برای موفقیت شغلی در کانادا

Indeed یک سایت کاریابی در کانادا

Indeed یک سایت کاریابی در کانادا

علاوه بر مشاغل ارسال شده توسط کارفرما، Indeed پست‌ها را از سراسر وب از جمله از صفحات شغلی شرکت و انجمن‌های حرفه‌ای جمع‌آوری می‌کند و به شما امکان می‌دهد به ‌صورت محلی یا جهانی جستجو کنید. این ‌سایت در لیست بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا قرار گرفته است. Indeed میزبان بیش از ۱۵۰ میلیون رزومه است و ادعا می‌کند که در هر ثانیه ۱۰ شغل جدید در سراسر جهان به سایت خود اضافه می‌شود. منابع رایگان برای جویندگان کار شامل ابزار رزومه‌ساز و وبلاگ شغلی است.

LinkedIn

Linkedin یک سایت کاریابی در کانادا

این ‌سایت شبکه برتر به شما امکان می‌دهد نه‌ تنها از طریق لیست‌های مستقیم کارفرما، بلکه از طریق ارتباط با شبکه گسترده خود شغل پیدا کنید این امکان لینکدین را در فهرست بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا قرار داده است.

نمایه شما به ‌عنوان رزومه شما عمل می‌کند و می‌توانید به ‌راحتی محتوای مرتبط با شغل خود را پیدا کرده و به اشتراک بگذارید، در پست‌های رهبری فکری افراد برجسته در حوزه کاری خود غوطه‌ور شوید و توصیه‌هایی را درخواست کنید یا ارائه دهید. علاوه بر این، گروه‌های صنعتی به شما امکان می‌دهند در بحث‌های حرفه‌ای شرکت کنید و شرکت‌هایی را که به نظرتان جالب و مرتبط با جستجوی شغل شما هستند، دنبال کنید. ویژگی‌های پولی ممتاز، عملکردها و خدمات جستجوی پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهند.

Eluta یک سایت کاریابی در کانادا

سایت Eluta یک موتور جستجوی کانادایی است که آگهی‌های شغلی از بیش از ۱۰ هزار وب‌سایت کارفرمایان در سراسر کانادا را نشان می‌دهد و یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا به شمار می‌رود. Eluta پیوندهایی را به آگهی‌های شغلی اصلی کارفرمایان ارائه می‌دهد. داوطلبان می‌توانند برای هشدارهای ایمیلی ثبت‌نام کنند که آن‌ها را از مشاغل جدیدی که با معیارهای جستجوی آن‌ها مطابقت دارد مطلع می‌کند.

Jobboom

Jobboom بزرگ‌ترین سایت استخدام کبک و از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا است و خدمات را به هر دو زبان رسمی ارائه می‌دهد. این وب‌سایت به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا رزومه خود را در سایت قرار دهند و مستقیما برای مشاغل درخواست دهند یا به پخش پیشنهادات شغلی پاسخ دهند که فورا از طریق ایمیل برای متقاضیان منتخب ارسال می‌شود. Jobboom همچنین راهنمایی شغلی و همچنین مقالاتی در مورد موضوعاتی مانند خودآموزی، روندهای بازار و مسیرهای شغلی داغ ارائه می‌دهد.

Glassdoor

Glassdoor یک سایت کاریابی در کانادا

Glassdoor نه‌ تنها به شما امکان می‌دهد شغل جستجو کنید، بلکه به افراد امکان می‌دهد شرکت‌هایی را که برای آن‌ها کارکرده‌اند بررسی کنند و اطلاعات حقوق و مزایا را به اشتراک بگذارند، و بینشی را به افراد می‌دهد که جویندگان کار در غیر این صورت نمی‌دانستند این امکان این‌ سایت را به یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا تبدیل کرده است.

متخصصانی که با یک شرکت مصاحبه کرده‌اند نیز می‌توانند جزئیاتی در مورد فرآیندهای استخدام در کسب‌وکار ارائه دهند. در سمت استخدام، Glassdoor به کارفرمایان اجازه می‌دهد تا نامزدهای شغلی را شناسایی کرده و شرکت‌های خود را برای جویندگان کار بازاریابی کنند.

Monster یک سایت کاریابی در کانادا

این‌ سایت بزرگ کار یکی از اولین وب‌سایت‌های تجاری و یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا است، علاوه بر اینکه Monster اولین سایت عمده کاریابی است سرویس خدماتی از جمله آپلود رزومه، تابلوهای شبکه، نمایه‌های شرکت، خدمات بررسی رزومه و یک برنامه تلفن همراه را در بیش از ۴۰ کشور ارائه می‌دهد. این‌سایت همچنین به شما با نقشی بر اساس مهارت‌ها و علایق شما امتیاز می‌دهد.

Simply Hired

Simply Hired یک سایت کاریابی در کانادا

SimplyHired یک سایت کاریابی است که لیست‌ها را از سراسر وب، از جمله صفحات شغلی شرکت، تابلوهای شغلی و وب‌سایت‌های شغلی خاص جمع‌آوری می‌کند. این شرکت گزارش می‌دهد که فرصت‌های شغلی ۷۰۰ هزار کارفرمای منحصربه‌فرد را فهرست می‌کند و موتورهای جستجوی کار را در ۲۴ کشور و ۱۲ زبان راه‌اندازی می‌کند. کارفرمایان ممکن است بخواهند توجه داشته باشند که سایت برای افزایش دید، آگهی شغلی شما را به بیش از ۱۰۰ تابلوی کار ارسال می‌کند.

Google for Jobs

Google for Jobs فهرست‌های مشاغل را از سایت‌های سراسر وب، جمع‌آوری می‌کند. همانطور که از گوگل استفاده می‌کنید و از همان صفحه جستجوی اصلی آن‌ها، از آن استفاده کنید. نتایج همچنین رتبه‌بندی‌های شرکت و اطلاعات حقوق و دستمزد را در صورت وجود نشان می‌دهد. اگر یکی از مزایای کلیدی Google for Jobs این است که نتایج اضافی را حذف می‌کند و تنها یک لیست را برای هر موقعیت باز نمایش می‌دهد. Google for Jobs در فهرست بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا قرار گرفته است.

ZipRecruiter یک سایت کاریابی در کانادا

ZipRecruiter یک سایت کاریابی در کانادا

ZipRecruiter به‌ عنوان ابزاری برای مشاغل کوچک برای ارسال لیست مشاغل با قیمت مناسب شروع شد. اکنون یک بازار کار آنلاین است که از هوش مصنوعی برای اتصال مشاغل در هر اندازه با افراد جویای کار از طریق تلفن همراه، وب و خدمات ایمیل استفاده می‌کند و به یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا تبدیل شده است.

شما می‌توانید از برنامه تلفن همراه ZipRecruiter برای مرور و درخواست برای مشاغل استفاده کنید و به‌ محض مشاهده برنامه خود مطلع شوید. این شرکت با چندین هیئت شغلی پیشرو شراکت دارد.

در آخر

زمانی که به دنبال شغل جدیدی هستید، مطمئن شوید که رزومه شما حرفه‌ای است. برای ثبت‌نام و تنظیم هشدارها با بیش از یک سایت، هوشمندانه عمل کنید، زیرا هر یک از آن‌ها تجربه و لیستی از مزایا کمی متفاوت را ارائه می‌دهد. در این مقاله ما سعی کردیم بهترین سایت‌های کاریابی در کانادا را به شما معرفی کنیم.

توصیه ما به شما عزیزان این است که از روش‌های دیگر برای یافتن شغل، مانند رویدادهای شبکه‌ای حضوری، ارتباط با همکاران سابق، نمایشگاه‌های شغلی و موارد دیگر غافل نشوید. موفق باشید!

۵/۵ - (۱ امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!